• Mötesförfrågan
  • Bekräftelse
  • Eventförfrågan
  • Bekräftelse

Vår personal

vi som jobbar
på Operakällaren

Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Operakällaren. Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.

Armen Tagvorjan

VD Operakällaren

armen@operakallaren.se

Abbe Ibrahim

VD Nobis Restaurant Division
abbe@operakallaren.se

Stefano Catenacci

Kökschef och Hovtraktör 
stefano@nobis.se

Hugo Hall

Restaurangchef Operakällarens Matsal
hugo@operakallaren.se

Magnus Fleetwood

Festvåningschef
magnus@operakallaren.se

Van Alhaydari

Inköpschef

van@operakallaren.se

Pierre Bergling

Restaurangchef Operabaren & Bakfickan

pierre@operakallaren.se

Jonas Ghauri

Nattklubbschef Café Opera
jonas@cafeopera.se

Vår webbplats använder cookies för att kunna ge dig bästa möjliga användarupplevelse och service. Genom att klicka ned denna banner eller att fortsätta använda webbplatsen godkänner du användningen av cookies och godkänner vår integritetspolicy. För mer information, läs vår Privacy Policy | Cookie Policy Close