• Mötesförfrågan
  • Bekräftelse
  • Eventförfrågan
  • Bekräftelse

Vår personal

vi som jobbar
på Operakällaren

Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Operakällaren. Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.

Abbe Ibrahim

VD 
abbe@operakallaren.se

Stefano Catenacci

Kökschef och Hovtraktör 
stefano@nobis.se

Ludvig Jureskog

Källarmästare
ludvig@operakallaren.se

Hugo Hall

Restaurangchef Operakällarens Matsal
hugo@operakallaren.se

Magnus Fleetwood

Intendent
magnus@operakallaren.se

Emelie Alm

Bokningschef & Festvåningschef
emelie@operakallaren.se

Jonas Ghauri

Nightclub Manager Café Opera
jonas@cafeopera.se