Vår personal

Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Operakällaren.
Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.

Abbe Ibrahim, VD
abbe@operakallaren.se

Jena Paul Bénèzeth, Vice VD
jeanpaul@operakallaren.se

Stefano Catenacci, Kökschef och Hovtraktör
stefano@nobis.se

Ludvig Jureskog, Källarmästare & Restaurangchef Operabaren & Bakfickan
ludvig@operakallaren.se

Magnus Fleetwood, Intendent
magnus@operakallaren.se

Hugo Hall, Restaurangchef Operakällaren
hugo@operakallaren.se

Javier Cabeza, Festvåningschef
javier@operakallaren.se

Emelie Alm, Bokningschef
emelie@operakallaren.se 

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

Var först att få erbjudanden från oss

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

Hitta mer om Operakällaren

Nobis AB
Stockholms första samtida lyxhotell Hotel J Stockholm's Newport Stockholms urban oasis En idyllisk miljö med utsikt över Brunnsviken i Kungliga Hagaparken Hotel Stockholm Miss Clara Nattklubb Stockholm Café Opera Susanne af Stockholm Pizzeria Stockholm Giro Nobis Hotel Copenhagen